801
81233

CHRIS FEREBEE, bokhyllemoduler, 4 st "The Hive", Cinal, Danmark.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
556 - 741 USD
Klubbat pris
11 500 SEK

Aluminium med tunt svärtat träfanér i organisk form, stapelbara. Varje modul längd 140 cm, höjd 33,5 cm, djup 32 cm.

Smärre slitage och repor. (4)

Modellen formgiven år 1999.