90723

Julia Beck

(Sweden, 1853-1935)
80 000 - 100 000 SEK
7 100 - 8 870 EUR
7 410 - 9 260 USD
Hammer price
160 000 SEK
Julia Beck
(Sweden, 1853-1935)

Flodlandskap från Moncourt

Signerad Julia Beck och daterad Moncourt -85. Duk 63,5 x 89 cm.