188
194138

Annika Elisabeth von Hausswolff

(Sverige, Född 1967)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 100 - 8 870 EUR
7 480 - 9 360 USD
Klubbat pris

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
(Sverige, Född 1967)

"Okänd plats", 2002

Signerad Annika von Hausswolff och daterad -02 och numrerad 2/4+1AP a tergo. C-print silikonmonterad bakom plexi 120 x 152 cm.

Proveniens

Galleri Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.

Formgivare