217
188621

Carl Fredrik Aagaard

(Danmark, 1833-1895)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 320 - 7 100 EUR
5 560 - 7 410 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Carl Fredrik Aagaard
(Danmark, 1833-1895)

CARL FREDRIK AAGAARD, olja på duk. Signerad C.F. Aagaard.

Från kusten vid Amalfi. Duk 43 x 63 cm.

Slitage och ytsmuts.