797
361172

IWC, International Watch Co, Schaffhausen, manuell, guld, 1960-tal.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 580 EUR
1 370 - 1 640 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Herrur, 35 mm, boett i 18k guld, plexiglas (krackelerat), brunt läderarmband, spänne gulmetall.