463
201842

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
68 500 - 91 300 SEK
6 240 - 8 320 USD
Klubbat pris
5 500 EUR
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

PÅ STRANDEN.

Sign. Olja på duk, 25,5x34 cm.