192
302850

Göran Hongell

(Finland, 1902-1973)
Utropspris
400 - 500 EUR
4 530 - 5 670 SEK
417 - 522 USD
Klubbat pris
700 EUR

Göran Hongell
(Finland, 1902-1973)

VAS.

Sign. G. H. Karhula. Grönt glas med slipad dekor. 1930-tal. Höjd 15 cm.