306
315465

Christian Krohg

(Norge, 1852-1925)
Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
33 800 - 39 400 SEK
3 130 - 3 650 USD
Klubbat pris
11 000 EUR
Christian Krohg
(Norge, 1852-1925)

"BARN".

Sign. Olja på duk 46x55 cm.

Venedig 1914.