320
402973

SOFFA.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 060 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris
760 EUR
SOFFA.

Förgylld och bronserad, stoppad sits och rygg. Badkarsmodell, gustaviansk 1700-talets slut. Längd 201 cm, djup 69 cm.

Renoverad, små skador.