739
95277

Fritz Kempe

(Tyskland, 1909-1988)
Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
89 - 133 EUR
94 - 140 USD
Klubbat pris
500 SEK

Fritz Kempe
(Tyskland, 1909-1988)

"Oskar Kokoschka"

Signerad Fritz Kempe och daterad 1974. Fotografi 50 x 40 cm.

Skador, slitage.