350
187937

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
561 - 748 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal

Flicka i röd skrud

Signerad J. Stoopendaal. (Möjligen Ferdinand Jacob Stoopendaal). Duk 92 x 72,5 cm

Ytsmuts och krackelyrer