1461
219939

MOSCHINO, handväska/axelremsväska

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
88 - 132 EUR
92 - 138 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

svart lackat skinn, hjärtformad. Märkt "MOSCHINO", "403012 465", "Made in Italy". 23 x 20,5 cm. Axelremmen går att ta av.

Repor, slitage