396
211113

Richard Ansdell, hans art

(England, 1815-1885)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
19 000 SEK
Richard Ansdell, hans art
(England, 1815-1885)

Två små hundar

Signerad Richard Ansdell och daterad 1855. Uppfodrad duk 63,5 x 76 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

262. Barbro Bäckström, Sovande.
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK