398
225064

TRÅGSOFFA. Sverige, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
926 - 1 110 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Blåmålad. Lösa dynor. Längd 192, höjd 79 cm.

Maskstungen, ben med skador.