Ankarlänk i guldfärgad metall med dekorativa vita pärlor samt kulor i grönt och rött glas. Hänge i form av kvadratisk grön glasbit infattad i guldfärgad metall, med pärlkläpp. Omkrets ca 210 cm.
Förgyllning med slitage.
Orginalkartong medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in