71
274280

Prins Eugen

(Sverige, 1865-1947)
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
17 700 - 22 200 EUR
18 500 - 23 100 USD
Klubbat pris

Prins Eugen
(Sverige, 1865-1947)

"Saltsjökvarn, vårafton 1907"

Signerad Eugen och daterad 1907-1941. A tergo signerad Eugen och daterad 1907. Duk 110 x 136 cm.