Vårens Contemporary 567 Stockholm

8628542 bukobject
  • 8628542 thumb
  • 8628541 thumb

Tillbaka

335. CECILIA ÖMALM KRAJCIKOVA, "The Trial", 2004.

Signerad Cecilia Ömalm Krajcikova och numrerad 4/10 och daterad 2004 a tergo. Digital print, bildyta 26,5 x 43 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Natalia Goldin Gallery, Stockholm.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK/1 293 - 1 616 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
15 300 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag