• 8628542 thumb
  • 8628541 thumb
8628542 bukobject
  • 8628542 thumb
  • 8628541 thumb

335. CECILIA ÖMALM KRAJCIKOVA, "The Trial", 2004.

Signerad Cecilia Ömalm Krajcikova och numrerad 4/10 och daterad 2004 a tergo. Digital print, bildyta 26,5 x 43 cm.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 293 - 1 616 EUR
(D)
Slutpris (inkl. köparprovision)
15 300 SEK

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag.

Proveniens

Natalia Goldin Gallery, Stockholm.

Övrigt

Upplaga 10 + 1 AP.

Köpvillkor

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Läs mer här

Olika sätt att lägga bud

Läs mer här

Bli kund

Registrera dig här