99
274280

Prins Eugen

(Sverige, 1865-1947)

"Saltsjökvarn, vårafton 1907"

Signerad Eugen och daterad 1907-1941. A tergo signerad Eugen och daterad 1907. Duk 110 x 136 cm.

Utropspris:

185 000 - 200 000 SEK

Klubbat pris:
165 000 SEK