222
360754

Michel Comte

(Schweiz, Född 1954)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 530 - 5 300 EUR
3 680 - 5 530 USD
Klubbat pris
35 000 SEK

Michel Comte
(Schweiz, Född 1954)

"Beauty and Beast", 1996

Signerad Michel Comte och numrerad 3/7 på etikett a tergo. Även märkt "I. Management Michel Comte" på etikett a tergo. C-Print, bildyta 57 x 72,5 cm.