296
1181665

RIRKRIT TIRAVANIJA & TOMAS VU

(Argentina)
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
8 830 - 13 200 EUR
9 210 - 13 800 USD
Klubbat pris
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
RIRKRIT TIRAVANIJA & TOMAS VU
(Argentina)

"The Revolution Will Come in Every Direction"

Signerad RT och TV och daterad 18. Silkscreen på tidningspapper 56 x 59 cm.

Proveniens

Inköpt från Tomas Vu Studio från nuvarande ägare.