581
1186745

Paul Fischer

(Danmark, 1860-1934)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 410 - 5 300 EUR
4 600 - 5 530 USD
Klubbat pris
46 000 SEK
Paul Fischer
(Danmark, 1860-1934)

Vaktpost vid Kastellet, Köpenhamn

Signerad Paul Fischer. Olja på duk 40 x 56 cm.

Proveniens

Georg Kleis, Vesterbro 58, Köpenhamn.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

395. Yves Klein, "Untitled Blue Monochrome (IKB 327)".
Utropspris
1 500 000 - 1 700 000 SEK
Budhistorik
1 450 000

ditt bud
1 400 000

ditt bud
Aktuellt bud:
1 450 000 SEK