732
1189846

SKÅP, hardwood. Kina, Qingdynastin, troligen 1700-tal.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 220 - 2 660 EUR
2 340 - 2 810 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Höjd 119,5, djup 47 cm, bredd 86,5 cm.

Restaurerad. Slitage. Torksprickor

Proveniens

The Stenbeck Collection.