Tid för klappar

44 föremål
TERHO SAKKI, brons, signerad och daterad -70.
Klubbat pris
250 EUR
Utropspris
500 EUR
FOLKE ANDERSSON, skulptur, gips, signerad.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOTOGRAFI, Gordon L Briggs.
FOTOGRAFI, Gordon L Briggs.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOAN MIRÓ, färgetsning, ur: "La bague d'aurore", 1957.
Klubbat pris
3 500 EUR
Utropspris
1 500 EUR
MASAYOSHI SUKITA, Lambdaprint, signerad och numrerad 11/30.
Klubbat pris
20 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MASAYOSHI SUKITA, Lambdaprint, signerad och numrerad 94/100.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARIN BROOS, gicléetryck, signerad och numrerad II/XX, med blyerts.
Klubbat pris
18 300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ZEVS, serigrafi, signerad och numrerad EA X/X.
Klubbat pris
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
DEKORATIV SKULPTUR 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 875 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAURICE ESTÈVE, färglitografi, signerad och numrerad 22/50.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FOTOBÖCKER, 2 st Jorma Puranen. Med dedikation.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
YRJÖ EDELMANN, färglitografi, signerad och numrerad 374/375.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GARY INDIANA, diptyk, collage med archival ink jet print, 2005.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WILLIAM WEGMAN, fotografi, signerat och daterat -09.
Klubbat pris
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOK, "Richard Avedon: An Autobiography".
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

112. Omega, Constellation, Calendar, "Pie-Pan", "Onyx", ca 1966.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
19 000 SEK