Contemporary Online

44 föremål
WILLEM ANDERSSON, olja på duk, signerad och daterad 2007.
Klubbat pris
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
HUNT SLONEM, Olja på duk signerad och daterad 1991 a tergo.
Klubbat pris
32 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
DANIEL JENSEN, skulptur, blandteknik, etikettmärkt.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DICK BENGTSSON, collage och gouache signerad, utförd 1987.
Klubbat pris
27 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
YLVA CEDER, olja på pannå signerad a tergo.
Klubbat pris
48 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
ROLF HANSON, olja på grafisk grund, signerad.
Klubbat pris
18 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK