White Gold – det vita guldet

50 föremål
FIGURIN, porslin. Nymphenburg, 1900-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FIGURIN, porslin. Rosenthal, Selb, Tyskland 1920-tal.
Klubbat pris
5 221 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FIGURIN, porslin. Wien, Augarten, Österrike 1900-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, porslin. Tyskland tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, porslin. Tyskland, Hutschenreuter, 1955-68.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, porslin. Meissen, 1950-tal.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FIGURIN, porslin. Meissen, Tyskland, 1950-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, porslin. Furstenberg, omkring 1910.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURGRUPP, porslin. Okänd tillverkare, 1900-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, porslin. Ludwigsburg, Tyskland, 1970-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, porslin. Österrike, Wien Augarten, 1900-tal.
Klubbat pris
1 520 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, porslin. Wien Augarten, Österrike, 1900-tal.
Klubbat pris
1 820 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, porslin Meissen, 1986.
Utropspris
6 000 SEK
FIGURIN, porslin. "Herkules". Berlin, 1800-talets slut.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FIGURIN, porslin. Nymphenburg, Tyskland, 1900-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FIGURIN, porslin. Tyskland, Rosenthal, 1920-tal.
Klubbat pris
4 201 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FIGURIN, porslin. Tyskland, Fraureut, 1918.
Klubbat pris
2 410 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, porslin. Berlin, 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, porslin. Rosenthal, Selb, Tyskland, 1929.
Klubbat pris
5 221 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FIGURIN, porslin. "Hösten". Meissen, Tyskland, 1920/30-tal.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURINER, två stycken, porslin. Berlin, 1800-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, porslin. Meissen, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, porslin. Nymfenburg, Tyskland, 1900-tal.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FIGURIN, porslin. Rosenthal, Tyskland, 1920-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, porslin. Meissen, Tyskland, 1955.
Klubbat pris
975 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, porslin. Rosenthal, 1940-tal.
Klubbat pris
8 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FIGURIN, porslin. Nymphenburg, Tyskland, 1960-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, porslin. Tyskland, Rosenthal, 1948.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FIGURIN, porslin. Rosenthal, Selb, 1927.
Klubbat pris
3 010 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, porslin. Herend, Ungern, 1900-tal.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, porslin. Nyon, Schweitz, tidigt 1800-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK