Släpp in våren

26 föremål
SKÅL, marmor, modern tillverkning.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PRYDNADSÄGG, 24 st, sten, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
725 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, 1900-tal.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KANNA, tenn, GAB, Stockholm 1933.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRAPPSTEGE, 1900-tal.
TRAPPSTEGE, 1900-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÄNDSTICKSHÅLLARE, 2 st, 1900-tal,
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CYKEL, Rambler, 1900-talets början.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FISKBESTICK, 12+12 delar, "Nobel", Gunnar Cyrén Gense.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG LINDBERG, KANNA, fajans, Gustavsberg, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARAFF, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
1 150 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELEMENTSKYDD, ett par, mässing, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
5 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRICKA, rostfritt stål, Gense, 1930/40-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOBIA SCARPA, vas, metall, för Morellato, Italien.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOBIA SCARPA, fat, metall, för Morellato, Italien.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MONTERSKÅP, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK