Släpp in våren

30 föremål
EVALD NIELSEN, bricka, silver, Danmark 1938.
Klubbat pris
3 601 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VINKANNA, sterlingsilver, Tyskland, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
3 950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CIGARRSKRIN, silver, K Andersson, Stockholm, 1917.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSOR 2 st, silver 1804 resp 1809.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ERIC RÅSTRÖM, vas, silver, Råströms, Stockholm, 1964.
Klubbat pris
1 957 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DRINKTILLBEHÖR, silver, 14 delar, 1960-tal.
Klubbat pris
1 605 SEK
Utropspris
1 500 SEK
COCKTAILSHAKER, silver, C G Hallberg, Stockholm 1938.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TEKANNA, silver, Birmingham, 1924-5.
Klubbat pris
1 111 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASK, silver, C G Hallberg, Stockholm, 1917.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CIGARRETUI, silver, 1900-talets mitt,
Klubbat pris
5 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, silver, troligen Carlo Camusso, Italien, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 513 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CG HALLBERG, skrin, silver, Stockholm, 1924.
Klubbat pris
3 110 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE STRÖMDAHL, bricka, silver, Stockholm 1962.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK