Hög tid för gåvor!

19 föremål
ARMBAND, med briljantslipade diamanter, totalt ca 3.10 ct.
Klubbat pris
28 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ARMRING, briljantslipade diamanter, 14K guld.
Klubbat pris
1 300 EUR
Utropspris
1 700 EUR
ARMLÄNK.
ARMLÄNK.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARMLÄNK.
ARMLÄNK.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
ARMBAND, med odlade pärlor.
ARMBAND, med odlade pärlor.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARMRING.
ARMRING.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARMBAND, 18K guld, Uno-A-Erre, Italien, 1960-tal.
Klubbat pris
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
LOUIS VUITTON, armband.
LOUIS VUITTON, armband.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERLOCKARMBAND, 18K guld med manglad pansarlänk.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARMBAND, 18K guld. Italien.
ARMBAND, 18K guld. Italien.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
REY URBAN, armlänk , sterlingsilver, stämplat 2005.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLE LYNGGAARD, Collier, armband samt örhängen.
Klubbat pris
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK