Det våras för trädgården!

207 föremål
TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 3 delar, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄNKAR, ett par, Melins, Anderstorp,  1900-talets slut.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, Näfveqvarn "Amor".
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD , 1900-talets slut.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 stycken, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, Byarum, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, gjutjärn, omkring 1900.
BORD, gjutjärn, omkring 1900.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 5 st, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD 1900-tal.
TRÄDGÅRDSBORD 1900-tal.
Klubbat pris
701 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar 1900-tal.
Klubbat pris
3 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, 1900-talets början.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PALLAR, 2 st, Danmark, 1800/1900-tal.
Klubbat pris
2 755 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, aluminium, samtida.
Klubbat pris
2 450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, 1900-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, sent 1800-tal.
TRÄDGÅRDSBORD, sent 1800-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOLSTOLAR, ett par 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSKULPTUR patinerad metall, 1900-tal.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn 1900-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRYTOR, 2 st gjutjärn 18/1900-tal.
Klubbat pris
830 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSBÄNK, gjutjärn och trä, 1900-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, cement 1900-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOLUR, 1900-tal.
SOLUR, 1900-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, omkring 1900.
TRÄDGÅRDSBORD, omkring 1900.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFGRUPP 3 dlr 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BLOMBORD / SIDOBORD, 1950 / 60-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOLSTOL 1900-talets mitt.
SOLSTOL 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DÄCKSTOL, 1900-tal.
DÄCKSTOL, 1900-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLSTOLAR, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DÄCKSTOLAR, ett par, KAK Fritidsmöbler,
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KORGSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 st snarlika, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 st, "Pia" Tore Ahlsén, Gärsnäs.
Klubbat pris
6 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 401 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅDSURNOR, ett par, 1900-talets början.
Klubbat pris
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
URNA, gjutjärn, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, ett par Byarums Bruk, modern tillverkning,
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ samt BORD, 1900-talet andra hälft,
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG 4 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, Riab, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA SAMT SOFFBORD, omkring 1960-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 6 st, s k bryggeristolar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 588 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar,
TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar,
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1900-tal, med hänklar, järn.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA,, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1940/50-tal.
Klubbat pris
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, ett par, gjutjärn, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
6 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn.
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn.
Klubbat pris
7 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GAVLAR TILL TRÄDGÅRDSSOFFA, ett par, gjutjärn.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOLSTOLAR 1 par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 5 delar, 1900-tal.
Klubbat pris
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK