Det våras för trädgården!

32 föremål
TRÄDGÅRDSFÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SITTGRUPP, 4 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GIO PONTI, fåtölj, Bonacina, Italien, 1950-tal.
Klubbat pris
4 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SOFFA SAMT SOFFBORD, 1900-talets tredje kvartal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 050 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KORGSTOL 1900-tal.
KORGSTOL 1900-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFGRUPP 3 dlr 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VILSTOL MED BORD, IKEA. INKÖPT 1985.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅLLBÄNK, 1800-tal.
FÅLLBÄNK, 1800-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA,, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1940/50-tal.
Klubbat pris
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt.
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄNGFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets slut.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KORGSTOL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOLSTOL, 1900-talets mitt.
SOLSTOL, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, IKEA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK