On trend – designföremål för ett modernt hem!

12 föremål
HÅKAN BENGTSSON, tuschteckning, enligt uppgift signerad a tergo.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ANDERS WIDOFF, olja på duk, signerad och daterad 82.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALEXIUS HUBER, blandteknik, signerad.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL BERNTSSON, blandteknik på duk, signerad och daterad 84,
Klubbat pris
9 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
INGER EKDAHL, olja på duk, a tergo signerad och daterad /-88.
Klubbat pris
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MADELEINE PYK, gouache, signerad.
Klubbat pris
1 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERLAND CULLBERG, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på pannå, signerad,
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK