On trend – designföremål för ett modernt hem!

5 föremål
SKÅLFAT, marmor.
SKÅLFAT, marmor.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYSTER, 2 st, konstmassa, 1900-tal.
Klubbat pris
3 644 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, trä, Kalinga stam Luzon Phillipinerna.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VAS/GOLVVAS, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TIDNINGSHYLLA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK