On trend – designföremål för ett modernt hem!

27 föremål
ANNA-LISA THOMSON, bordslampa, lergods, Upsala Ekeby.
Klubbat pris
1 301 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, modern tillverkning.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1960-TAL.
BORDSLAMPA, 1960-TAL.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, Italien, 2000-tal.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, Bitossi, för Bergboms, 1970-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR ett par Bergboms 1900-talets senare del.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, EWÅ, Värnamo, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK