Den nya romantiken

103 föremål
MATBORD, 1800-tal.
MATBORD, 1800-tal.

Utropspris
6 000 SEK
BORD, rokoko 1700-tal.
BORD, rokoko 1700-tal.

Utropspris
4 000 SEK
BORD, 1800-talets mitt.
BORD, 1800-talets mitt.

Utropspris
4 000 SEK
SLAGBORD, 1800-tal.
SLAGBORD, 1800-tal.

Utropspris
4 500 SEK
SLAGBORD, 1700-tal.
SLAGBORD, 1700-tal.

Utropspris
4 000 SEK