Duka med stil

37 föremål
SLAKTBÄNK, 1900-tal.
SLAKTBÄNK, 1900-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD med låda, allmoge 1800-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD modern tillverkning.
MATBORD modern tillverkning.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.
SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
651 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN 1900-talets senare del.
Klubbat pris
525 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 2 delar, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGBORD, 1970-tal.
SLAGBORD, 1970-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BROBERG & RIDDERSTRÅLE, matbord, "Limbo", Klong, 2000-tal.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THOMAS ERIKSSON, bord, ”Bermuda”, Asplund,
Klubbat pris
9 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SLAGBORD, sent 1700-tal.
SLAGBORD, sent 1700-tal.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORD, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, Byarums Bruk, sent 1900-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PAOLO PIVA, soffbord, "Alanda", B & B Italien.
Klubbat pris
16 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, tidigt 1900-tal.
BORD, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOCKBORD, allmoge, 1800/1900-tal,
Klubbat pris
4 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, med stenskiva. 1900-tal.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD med PALLAR 8 st, modern tillverkning.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLAFFBORD, omkring 1900.
KLAFFBORD, omkring 1900.
Klubbat pris
1 778 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD med 8 st PALLAR, modern tillverkning.
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1950-/60-tal.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, Grythyttan, 2000-tal.
BORD, Grythyttan, 2000-tal.
Klubbat pris
1 749 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELSA STACKELBERG, trädgårdsbord, Fri Form, 1970-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAKTBORD, allmoge, 1800-tal.
SLAKTBORD, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOCKBORD, 1900-talets senare del.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BLOMBORD/BÄNK, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOCKBORD, allmoge, Alfta, Hälsingland, 1800-tal.
Klubbat pris
22 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORD, allmoge, Hälsingland, 1800-tal.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLER, 2+1 st, 1900-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK