Duka med stil

58 föremål
PALLAR, två stycken, allmoge, furu, 1800-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, 1900-talets slut.
KARMSTOL, 1900-talets slut.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 8 stycken, 1800-tal.
STOLAR, 8 stycken, 1800-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOL, sengustaviansk, omkring år 1800.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOLSTOL, 1900-talets mitt.
SOLSTOL, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GIO PONTI, korgfåtölj, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 4 st, märkta Thonet.
STOLAR, 4 st, märkta Thonet.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOL, 6 st stämpelmärkta; Ligna, 1900-tal.
Klubbat pris
13 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 7+1, Cosmos och Thonet.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 4 st, Thonet-stil 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft. Thonet-stil.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, ett par, Thonet, omkring 1900.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 6 st olika, Thonettyp, 1900-tal.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD med PALLAR 8 st, modern tillverkning.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 6 st, 1900-tal.
STOLAR, 6 st, 1900-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, ett par, Mundus, 1900-tal,
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CAFÈSTOLAR, 4 st, Thonet-typ.
CAFÈSTOLAR, 4 st, Thonet-typ.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-tal,
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD med 8 st PALLAR, modern tillverkning.
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1950-/60-tal.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 4 st, snarlika märkta, Thonet.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR 7 st snarlika, 1900-talets mitt/andra hälft.
Klubbat pris
5 301 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CAFÈSTOLAR, 2+2+2, 1900-tal.
CAFÈSTOLAR, 2+2+2, 1900-tal.
Klubbat pris
1 701 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 4 st snarlika, bl.a. Thonet,
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, Asien, 1900-talets slut.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 st Öglan Ikea.
STOLAR, 6 st Öglan Ikea.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KORGSTOL 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 7 st Öglan Gillis Lundgren IKEA.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 4 st 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOLAR 4 st.
KARMSTOLAR 4 st.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 2 st, Josef Kohn, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DÄCKSTOLAR, två stycken, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 8 st, Thonettyp, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, Grythyttan, ett par, 2000-tal.
Klubbat pris
2 850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, ett par, Sportstugemöbel, 1940-tal.
Klubbat pris
3 430 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 6 st, allmoge, 1700-/1800-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CAFESTOLAR, 4 st, 1900-talets början.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, ett par, allmoge, Järvsö, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, Barock, 1700-tal.
STOL, Barock, 1700-tal.
Klubbat pris
7 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DÄCKSTOL, "Classic Garden".
DÄCKSTOL, "Classic Garden".
Klubbat pris
3 150 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLER, 2+1 st, 1900-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DÄCKSTOLAR, fyra stycken, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

37. Heuer, Autavia, kronograf, ca 1972.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
Aktuellt bud:
19 000 SEK