Kust och skärgård i konsten

15 föremål
VILHELM ARNESEN, Olja på duk signerad.
Klubbat pris
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CARL SKÅNBERG, olja på papp-pannå.
Klubbat pris
9 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
EERIK HAAMER, olja på duk, signerad och daterad 49.
Klubbat pris
30 000 SEK
Utropspris
38 000 SEK
ANNA GARDELL-ERICSON, akvarell, signerad.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALEXIS ANKARCRONA, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HELMER OSSLUND, olja på smörpapper, signerad.
Klubbat pris
40 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
EINAR JOLIN, akvarell, signerad och daterad Arild juni 1928.
Klubbat pris
28 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GEORG PAULI, olja på duk, signerad och daterad 1909 a tergo.
Klubbat pris
17 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

367. Dick Bengtsson, "Stockhus".
Utropspris
300 000 - 400 000 SEK
Budhistorik
440 000

ditt bud
420 000

ditt bud
400 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
Aktuellt bud:
440 000 SEK