I konstens tjänst – en samtida samling

13 föremål
TILDA LOVELL, skulptur, brons, numrerad 32/150.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KRISTINA ELANDER, multipel, signerad och daterad 1992.
Klubbat pris
14 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KRISTINA ELANDER, multipel, signerad och numrerad 19/35.
Klubbat pris
3 710 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARIN OHLIN, objekt, 1995.
KARIN OHLIN, objekt, 1995.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK