Skulpturer i brons

15 föremål
OTTO SCHEER, Efter. Skulptur, brons, sign.
Klubbat pris
3 310 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WILLIAM ZADIG, skulptur, signerad, brons, h: 28 cm.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK