Inred ute

14 föremål
STOL, rokoko, 1700-tal.
STOL, rokoko, 1700-tal.
Klubbat pris
355 EUR
Utropspris
300 EUR
PALLAR, 5 st, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄNK, allmoge, 1800-tal.
BÄNK, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DÖRRLÅS, sent 1600-tal-/tidigt 1700-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNKAR, ett par, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LÅNGBÄNK, allmoge, 1800-tal.
LÅNGBÄNK, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
3 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅLLBÄNK, allmoge, 1800-tal.
FÅLLBÄNK, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
3 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BLOSSKORG, järnsmide, 1700/1800-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VETT, målat trä, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VETTAR, 3 st. 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KOPPARKÄRL, två st, 1800/1900-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK