Inred ute

128 föremål
SLAGBORD, 1800-tal.
SLAGBORD, 1800-tal.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GAVLAR TILL TRÄDGÅRDSOFFA, ett par, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, Byarums Bruk, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKIVA, av kalksten, 1700-tal, huggen och polerad.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÄNK, 1800-talets mitt.
SKÄNK, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
6 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LÅDFACK, omkring år 1900.
LÅDFACK, omkring år 1900.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 6 st, Thonetstil, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA / -BÄNK, sekelskiftet 1900.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP,  bord samt två stolar, 1900-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
URNA, gjutjärn, möjligen Näfveqvarn, Sverige.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VINSTÄLL, Frankrike 1900-tal.
VINSTÄLL, Frankrike 1900-tal.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄNK/SIDEBOARD, 1960-tal.
BÄNK/SIDEBOARD, 1960-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GRINDLYKTOR, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VAGN, 1800-talets senare del.
VAGN, 1800-talets senare del.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SLAGBORD, 1800-tal.
SLAGBORD, 1800-tal.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER, ett par, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NÄFVEQVARNS BRUK, parkbänk, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, barock, 1700-tal.
BORD, barock, 1700-tal.
Klubbat pris
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
PALLAR, 5 st, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, aluminium, Byarum.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.
TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÄNK, allmoge, 1800-tal.
BÄNK, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, fyra stycken. 1970-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, Byarums Bruk, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, Lessebo, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOFFA, bambu och rotting, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOLUR, märkt Sven W. P-son. Stockholm, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PARKBÄNK gjutjärn 1900-tal.
PARKBÄNK gjutjärn 1900-tal.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄNKAR, ett par, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LÅNGBÄNK, allmoge, 1800-tal.
LÅNGBÄNK, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
3 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅLLBÄNK, allmoge, 1800-tal.
FÅLLBÄNK, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
3 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFGAVLAR, gjutjärn, 1900-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ med fotpall, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD, barockstil, 1800-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 2+1+1 samt BORD, 1950-TAL.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.
Utropspris
3 000 SEK
SERVERINGSVAGN, Italien, 1970-80-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER ett par 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSPIEDESTAL 1800-talets mitt/andra hälft.
Klubbat pris
6 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOLSTOLAR, 2 st, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 253 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLOMBORD, 1950-tal.
BLOMBORD, 1950-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 2 par, gjutjärn.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn.
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD, allmoge, omkring 1900.
BORD, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, Sverige, sannolikt 1800-tal.
Klubbat pris
23 300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
TABURETTER, 3 stycken, Barock, 1700-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA med BORD, bambu, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 4 st, Furu, 1900- andra hälft.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.
BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
450 EUR
SLAGBORD, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, No 18, Bolinder, Stockholm.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR 4 st , Frankrike 1900-talets senare del.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK 1900-talets andra hälft.
BÄNK 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, omkring år 1900.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR ett par gjutjärn 1900-tal.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, omkring år 1900.
Klubbat pris
3 801 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SITTGRUPP, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ELSA STACKELBERG, 3 st bord, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFOR, 2 st gjutjärn, Klafreströms Bruk.
Klubbat pris
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP 7 dlr 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
URNOR, ett par, gjutjärn, 1900-tal.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SOLSTOLAR, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSKULPTUR 1900-tal.
TRÄDGÅRDSSKULPTUR 1900-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 4 stycken, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK