Inred ute

15 föremål
TRÄDGÅRDSSOFFA / -BÄNK, sekelskiftet 1900.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NÄFVEQVARNS BRUK, parkbänk, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.
TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, bambu och rotting, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅLLBÄNK, allmoge, 1800-tal.
FÅLLBÄNK, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
3 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJ med fotpall, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER ett par 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA med BORD, bambu, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KORGSTOL / GUNGSTOL, rotting 1900-talets mitt / senare del.
Klubbat pris
2 560 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ MED FOTPALL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK