Sommarbröllopens tid

16 föremål
ELIS BERGH, glasservis, 65 delar, "Karlberg", Kosta.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SNAPSGLAS, 10 st, "Gustav III", Reijmyre Glasbruk.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLASSERVIS, 69 delar, Baccarat, 1900-tal.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELIS BERGH, glasservis, 60 delar, glas, "Karlberg", Kosta.
Klubbat pris
4 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERIKA LAGERBIELKE, 28 delar, glas, "Intermezzo", Orrefors.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR CYRÉN, vinglas, sju stycken. "Nobel", Orrefors.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR CYRÉN, glas, 12 st, Nobelservisen, Orrefors.
Klubbat pris
5 401 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GLASSERVIS, 90 delar, Kosta, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅLAR/KUPOR, 8 stycken, glas, 1900-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK