Dekorativa ting till hemmet

34 föremål
LJUSSTAKE, Barock, 1600-talets slut.
Klubbat pris
4 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, Christofle, Frankrike, 1800-tal.
Klubbat pris
2 450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE, Frankrike, 1500-talets slut.
Klubbat pris
3 900 SEK
Utropspris
7 000 SEK
LJUSKRONA, för sex ljus, barock och barockstil.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, Louis XV, 1700-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE, smide och trä, 1856.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, brons, 1700-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, brons och mässing, 1600-/1700-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, Louis XVI, 1700-talets slut.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPETTER, ett par, mässing, 1700-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKE, brons och mässing, 1700-tal eller äldre.
Klubbat pris
1 212 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.
LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVLJUSSTAKE, smide, 1700-tal.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LJUSSTAKE, Barock, 1600-tal.
LJUSSTAKE, Barock, 1600-tal.
Klubbat pris
5 650 SEK
Utropspris
7 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, Empire, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.
LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.
Klubbat pris
825 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLJELAMPA, brons, 1700-tal.
OLJELAMPA, brons, 1700-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, tenn, empire, tidigt 1800-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, glas, 1800-tal.
LJUSSTAKE, glas, 1800-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
2 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-talets slut.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK