Den nya romantiken

14 föremål
TAKLYKTA, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKKRONA, tidigt 1900-tal.
TAKKRONA, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
7 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TAKLAMPA, Art Deco, 1920-30-tal.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAKLAMPA, gustaviansk stil 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSKRONA, empirestil 1900-tal.
Klubbat pris
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAKLAMPA Italien 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, jugend.
TAKLAMPA, jugend.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKKRONA, empirstil, 1920-tal.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
300 EUR
MÅNSKENSAMPEL, omkring 1900.
MÅNSKENSAMPEL, omkring 1900.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, jugend, 1900-talets början.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAKKRONA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKLAMPA, 1940-tal.
TAKLAMPA, 1940-tal.
Klubbat pris
4 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK