Inred sommarhuset

82 föremål
SÄNGBORD, ett par, jugend, 1900-talets början.
Klubbat pris
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, allmoge, 1800-tal.
SKÅP, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
4 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄNK, 1700-tal.
SKÄNK, 1700-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÄNK, Jugend, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, Sverige, 1960-tal.
SKÅP, Sverige, 1960-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, Amsterdamskolan, Holland, 1920-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, jugend.
SÄNGBORD, ett par, jugend.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1930-tal.
BYRÅ, 1930-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1930-tal.
BYRÅ, 1930-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP/VITRINSKÅP nyrenässans 1800-talets slut.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HYLLA MED LÅDOR, modern tillverkning.
Klubbat pris
901 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
4 601 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL MALMSTEN, skåp, "Herrgården", Bodafors.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÄNK, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokskåp/VITRIN, Finland, 1960-70-tal, teak.
Klubbat pris
575 EUR
Utropspris
350 EUR
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅER / SÄNGBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGBORD, ett par samt BYRÅ, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP nyrenässans omkring 1900.
Klubbat pris
3 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, Sverige, 1950/1960-tal.
BYRÅ, Sverige, 1950/1960-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP modern tillverkning.
Klubbat pris
12 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal.
VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHIFFONJÉ, Sengustaviansk, omkring år 1800.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, Empire, Sverige, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÄNGSKÅP, 1800-talets slut.
HÄNGSKÅP, 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARKIVSKÅP, plåt 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONTERSKÅP, tidigt 1900-tal.
MONTERSKÅP, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ MED SPEGEL 1900-talets senare del.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, Swedish Modern, AB Westbergs Möbelfabrik, 1950-tal.
Klubbat pris
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LÅDFACK, 1900-talets mitt.
LÅDFACK, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LÄKARSKÅP, 1900-talets mitt.
LÄKARSKÅP, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, funkis, 1930-tal.
BYRÅ, funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGSKÅP/ÖVERDEL, omkring år 1900.
Klubbat pris
7 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, Funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
7 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄNK / SIDEBOARD, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal.
VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP / SIDEBOARD, Kina, 1900-tal.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOCKSKÅP, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POTTSKÅP, rokokostil, 1800-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, Swedish modern, 1940-tal.
Klubbat pris
1 101 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, brickmärkt H M Nordéns Möbelaffär.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ MED VITRINSKÅP, 1900-talets början.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1930-tal.
BOKHYLLA, 1930-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVSEKRETÄR, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
7 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÄNK, tidigt 1900-tal.
SKÄNK, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, jugend, omkring 1900.
BYRÅ, jugend, omkring 1900.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets senare del.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, Barock, 1700-tal.
SKÅP, Barock, 1700-tal.
Klubbat pris
20 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-tal.
VITRINSKÅP, 1900-tal.
Klubbat pris
8 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SIDEBOARD, 1950/60-tal.
SIDEBOARD, 1950/60-tal.
Klubbat pris
3 657 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÄNK, sent 1800-tal.
SKÄNK, sent 1800-tal.
Klubbat pris
7 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VEDLÅR, 1800-tal.
VEDLÅR, 1800-tal.
Klubbat pris
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-tal.
VITRINSKÅP, 1800-tal.
Klubbat pris
9 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VÄGGSKÅP, hardwood. Kina, 1900-tal.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, tidigt 1800-tal.
BYRÅ, tidigt 1800-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, allmoge, 1900-tal.
SKÅP, allmoge, 1900-tal.
Klubbat pris
2 575 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, Rättvik, omkring år 1800.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, 1940-tal.
BOKHYLLA, 1940-tal.
Klubbat pris
2 821 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÄNK, 1960/70-tal.
BÄNK, 1960/70-tal.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSKÅP, allmoge, 17/1800-tal.
Klubbat pris
220 EUR
Utropspris
300 EUR