Inred sommarhuset

13 föremål
BENGT ORUP, glas, 6 st, "Strikt", Johansfors, 1950-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT ORUP, servis  Johansfors 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHAMPAGNEKUPOR, 10 stycken, glas.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLAS, 24 stycken, 1900-tal.
GLAS, 24 stycken, 1900-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNAPSGLAS, 9 st, "Gustav III", Reijmyre Glasbruk.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK