Inred sommarhuset

12 föremål
LJUSSTAKAR 4 st snarlika senbarock 1700-tal.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ISHINK/CHAMPAGNEKYLARE, tenn, CG Hallberg, 1933.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GRYTA, 1700 / 1800-tal.
GRYTA, 1700 / 1800-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-talets början.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VATTENTUNNA, omkring år 1900.
VATTENTUNNA, omkring år 1900.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIN, koppar och mässing,1800-talets andra hälft,
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE, barock, 1600/1700-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 5 st, 1700/1800-tal.
Klubbat pris
1 350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, 1800-tal.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK