Inred sommarhuset

29 föremål
JOSEF FRANK. Golvlampa, typ 2148. Firma Svenskt Tenn.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF FRANK, golvlampa, modell G2326, Firma Svenskt Tenn.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Falkenbergs belysning. 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, Tranås stilarmaturer, etikettmärkt.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal, märkt "ESAE 58".
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA/BORD, 1920-30-tal.
GOLVLAMPA/BORD, 1920-30-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Möller Armatur Eskilstuna, 1950-tal.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 3-armad, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 317 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÄRMVÄGG / GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 075 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, Cottex, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, Bergboms, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA Cottex 1900-talets senare del.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 950 SEK
Utropspris
1 500 SEK