Inred sommarhuset

28 föremål
CARL FAGERLUND, bordslampor, ett par, Orrefors.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSLAMPA, 1940-tal.
BORDSLAMPA, 1940-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR NYLUND, bordslampor, 2 st, chamotte, Rörstrand.
Klubbat pris
3 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, Uno och Östen Kristiansson, Luxus.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BORDSLAMPA, Luxus, 1960/70-tal, etikettmärkt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, Art Déco, 1930-tal.
Klubbat pris
3 890 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, ANF, 1970-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-talets början.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, glas, 1960-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR ett par 1970-tal.
BORDSLAMPOR ett par 1970-tal.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, glas, Murano, Italien.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, Sverige, 1950-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, Luxus, 1960-tal.
BORDSLAMPA, Luxus, 1960-tal.
Klubbat pris
1 275 SEK
Utropspris
1 500 SEK